Jasne logo

ul. Nad Radunią 27
83-000 Pruszcz Gdański
tel. 58 301 72 57, 606 44 39 28
biuro@wydawnictwo-jasne.pl
 Antykwariat
 Aktualności

Oparta na faktach powieść LISTA SZPARKOWSKIEGO, czyli SZWEDZKA UKŁADANKA Amadeusza Majtki opowiada o czasach II wojny światowej i współczesności, łącząc pozornie odległe wątki.

Piąta część z serii POMORZANIE ZNANI I NIEZNANI zawiera pięć kolejnych ciekawych biografii.

Agata Ludka debiutuje nieco dziwną opowieścią TYTUS I ANKA U PEWNEGO LENIA (chyba jelenia...).

Antykwariat

Tu proponujemy do sprzedaży książki, które już przeszły przez ręce czytelników. Mimo to wszystkie są w dobrym stanie. Znajdują się tu pozycje z różnych dziedzin, niekoniecznie pokrywających się z profilem naszego wydawnictwa. Przy zakupie książek z antykwariatu za co najmniej 100 zł - opłata za całą przesyłkę tylko 10 zł :-)
 •  
 • WYSZUKIWARKA: klawisz Control (Ctrl) + klawisz F
 •  

 • Aleksander Wat, Dziennik bez samogłosek, Warszawa, 1990
   
  Format:A5
  Liczba stron:320
  ISBN:83-07-021112-X
  Wydanie:okładka miękka
  Cena:18 zł
  Liczba sztuk:      

  Opis:

  Dziennik bez samogłosek wybitnego poety, prozaika, tłumacza, współtwórcy polskiego futuryzmu, Aleksandra Wata (1900-1967), został opracowany z jego pośmiertnej, archiwalnej spuścizny pisarskiej - rękopiśmiennych i maszynowych notatek o charakterze dziennika. Część z nich została napisana bez użycia samogłosek - stąd tytuł całości, nadany książce przez żonę pisarza Olę Watową, która teksty odcyfrowała i przepisała.

  (tekst z okładki)
  Publikacje zawierają podatek VAT. Za przesyłkę priorytetową poleconą pobieramy opłatę 10 zł przy wysłaniu jednego woluminu + 2 zł za każdy następny. Wysyłka następuje w ciągu trzech dni roboczych od dnia otrzymania przelewu na konto.