Jasne logo

ul. Nad Radunią 32
83-000 Pruszcz Gdański
tel. 58 301 72 57, 606 44 39 28
biuro@wydawnictwo-jasne.pl
 Antykwariat
 Aktualności

Dziękujemy WOJTKOWI za polepszenie naszej strony :-).

Korzystacie z pomocy społecznej? Nie? No to poczytajcie książkę Michała Wilka TROCHĘ PIEKŁA, TROCHĘ NIEBA, CZYLI POMOC SPOŁECZNA OD ŚRODKA.

Wydaliśmy kolejny tom poetycki Zdzisława Drzewieckiego - OSWAJANIE PUSTKI.

Antykwariat

Tu proponujemy do sprzedaży książki, które już przeszły przez ręce czytelników. Mimo to wszystkie są w dobrym stanie. Znajdują się tu pozycje z różnych dziedzin, niekoniecznie pokrywających się z profilem naszego wydawnictwa. Przy zakupie książek z antykwariatu za co najmniej 100 zł - opłata za całą przesyłkę tylko 10 zł :-)

Eugeniusz Jewtuszenko, Tam, gdzie rosną jagody, Kraków, 1986
 
Format:A5
Liczba stron:316
ISBN:83-08-01526-3
Wydanie:pierwsze, okładka miękka
Cena:16 zł
Liczba sztuk:      

Opis:

Akcja powieści toczy się równocześnie w latach siedemdziesiątych naszego stulecia i na przełomie XIX-XX w., w tajdze syberyjskiej i w dalekiej Ameryce, na ziemi i w kosmosie. Dynamiczna akcja, wielopłaszczyznowość, aktualność poruszanych problemów, elementy filozoficzne narracji - wszystko to stanowi o atrakcyjności nowej prozy Jewtuszenki.

(tekst z okładki)
Eugeniusz Jewtuszenko, Pearl Harbour, Warszawa, 1969
 
Format:A5
Liczba stron:88 z ilustracjami
ISBN:brak
Wydanie:pierwsze, okładka twarda
Cena:8 zł
Liczba sztuk:      Publikacje zawierają podatek VAT. Za przesyłkę priorytetową poleconą pobieramy opłatę 10 zł przy wysłaniu jednego woluminu + 2 zł za każdy następny. Wysyłka następuje w ciągu trzech dni roboczych od dnia otrzymania przelewu na konto.