Jasne logo

ul. Nad Radunią 27
83-000 Pruszcz Gdański
tel. 58 301 72 57, 606 44 39 28
biuro@wydawnictwo-jasne.pl
 Antykwariat
 Aktualności

Losy Eweliny, jej życiowe wybory i ich konsekwencje tworzą wciągającą opowieść o niej i innych postaciach w książce UCIECZKA PO MIŁOŚĆ Ewy Pisarskiej.

Miłośnikom małych ojczyzn z Pomorza polecamy opracowanie Zofii Czarnowskiej WIEŚ PIECE w promieniu kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa z twórczością Moniki Wałaszewskiej w tle.

Oparta na faktach powieść LISTA SZPARKOWSKIEGO, czyli SZWEDZKA UKŁADANKA Amadeusza Majtki opowiada o czasach II wojny światowej i współczesności, łącząc pozornie odległe wątki.

Antykwariat

Tu proponujemy do sprzedaży książki, które już przeszły przez ręce czytelników. Mimo to wszystkie są w dobrym stanie. Znajdują się tu pozycje z różnych dziedzin, niekoniecznie pokrywających się z profilem naszego wydawnictwa. Przy zakupie książek z antykwariatu za co najmniej 100 zł - opłata za całą przesyłkę tylko 10 zł :-)
 •  
 • WYSZUKIWARKA: klawisz Control (Ctrl) + klawisz F
 •  

 • Wiktor Hugo, Gavroche, Warszawa, 1989
   
  Format:A5
  Liczba stron:472
  ISBN:83-10-08297-5
  Wydanie:trzynaste, okładka miękka
  Cena:14 zł
  Liczba sztuk:      

  Opis:

  Obszerny fragment Nędzników opowiadający o ciężkim, choć pozornie niefrasobliwym i pełnym przygód, życiu młodego paryskiego włóczęgi.

  (tekst z okładki)
  Wiktor Hugo, Katedra Marii Panny w Paryżu, Wrocław, 2005
   
  Format:A5
  Liczba stron:510
  ISBN:83-9819-165-3
  Wydanie:Biblioteka "Gazety Wyborczej", okładka twarda
  Cena:10 zł
  Liczba sztuk:      

  Opis:

  Powieść Wiktora Hugo, znana w Polsce również pod tytułem Dzwonnik z Notre-Dame, osadzona w czasach późnego średniowiecza.
  Publikacje zawierają podatek VAT. Za przesyłkę priorytetową poleconą pobieramy opłatę 10 zł przy wysłaniu jednego woluminu + 2 zł za każdy następny. Wysyłka następuje w ciągu trzech dni roboczych od dnia otrzymania przelewu na konto.