Jasne logo

ul. Nad Radunią 27
83-000 Pruszcz Gdański
tel. 58 301 72 57, 606 44 39 28
biuro@wydawnictwo-jasne.pl
 Antykwariat
 Aktualności

Zapraszamy na SPOTKANIE Z AUTORAMI książek o bliższej i dalszej historii Tczewa i kociewskiej okolicy - szczegóły w zaproszeniu.

Miłośnikom poezji polecamy dwa znowe zbiory: Izabeli Brandt - KAŻDY STRUMIEŃ SKŁADA SIĘ Z MAŁYCH ŁEZ oraz Zdzisława Drzewieckiego - CZTERDZIEŚCI CZTERY SYTUACJE INTYMNE z wojną w tle

Najnowsze opracowanie Krzysztofa Kowalkowskiego FRANCISZEK JÓZEF CHYLEWSKI - PILOT 300. DYWIZJONU BOMBOWEGO przybliża przedwojenne i wojenne losy jednego z mieszkańców Pomorza.

Antykwariat

Tu proponujemy do sprzedaży książki, które już przeszły przez ręce czytelników. Mimo to wszystkie są w dobrym stanie. Znajdują się tu pozycje z różnych dziedzin, niekoniecznie pokrywających się z profilem naszego wydawnictwa. Przy zakupie książek z antykwariatu za co najmniej 100 zł - opłata za całą przesyłkę tylko 10 zł :-)

Stanisław Wyspiański, Akropolis, Wrocław - Warszawa - Kraków - Gdańk - Łódź, 1985
 
Format:A6
Liczba stron:CVI (wstęp) + 238 z ilustracjami
ISBN:83-04-02022-X
Wydanie:okładka miękka, seria "Biblioteka Narodowa"
Cena:18 zł
Liczba sztuk:      

Opis:

Czas, w jakim powstawało Akropolis, jedno z najciekawszych i najważniejszych dzieł Stanisława Wyspiańskiego, a więc lata 1903-1904, stanowi, jak się zdaje, okres intensywnych przemian w twórczości krakowskiego artysty. Być może sytuacja ta sprawiła, iż Akropolis stało się jednym z najtrudniejszych tekstów w polskiej literaturze XX wieku.

(ze Wstępu)
Publikacje zawierają podatek VAT. Za przesyłkę priorytetową poleconą pobieramy opłatę 10 zł przy wysłaniu jednego woluminu + 2 zł za każdy następny. Wysyłka następuje w ciągu trzech dni roboczych od dnia otrzymania przelewu na konto.