Jasne logo

ul. Nad Radunią 27
83-000 Pruszcz Gdański
tel. 58 301 72 57, 606 44 39 28
biuro@wydawnictwo-jasne.pl
 Antykwariat
 Aktualności

Zapraszamy na SPOTKANIE Z AUTORAMI książek o bliższej i dalszej historii Tczewa i kociewskiej okolicy - szczegóły w zaproszeniu.

Miłośnikom poezji polecamy dwa znowe zbiory: Izabeli Brandt - KAŻDY STRUMIEŃ SKŁADA SIĘ Z MAŁYCH ŁEZ oraz Zdzisława Drzewieckiego - CZTERDZIEŚCI CZTERY SYTUACJE INTYMNE z wojną w tle

Najnowsze opracowanie Krzysztofa Kowalkowskiego FRANCISZEK JÓZEF CHYLEWSKI - PILOT 300. DYWIZJONU BOMBOWEGO przybliża przedwojenne i wojenne losy jednego z mieszkańców Pomorza.

Antykwariat

Tu proponujemy do sprzedaży książki, które już przeszły przez ręce czytelników. Mimo to wszystkie są w dobrym stanie. Znajdują się tu pozycje z różnych dziedzin, niekoniecznie pokrywających się z profilem naszego wydawnictwa. Przy zakupie książek z antykwariatu za co najmniej 100 zł - opłata za całą przesyłkę tylko 10 zł :-)

Stefan Żeromski, Wybór opowiadań, Wrocław - Warszawa - Kraków - Gdańsk, 1971
 
Format:A5
Liczba stron:CXXXI (wstęp) + 516
ISBN:brak
Wydanie:okładka twarda, seria "Biblioteka Narodowa"
Cena:38 zł
Liczba sztuk:      

Opis:

Zniszczona papierowa obwoluta.

Zbiór zawiera opowiadania: Pod pierzyną, Ananke, Siłaczka, Zapomnienie, "Cokolwiek się zdarzy - niech uderza we mnie", Do swego Boga, Zmierzch, Oko za oko, Doktor Piotr, Mogiła, "ROzdziobią nas kruki, wrony...", O żołnierzu tułaczu, "Tabu", Echa leśne, Pavoncello.
Publikacje zawierają podatek VAT. Za przesyłkę priorytetową poleconą pobieramy opłatę 10 zł przy wysłaniu jednego woluminu + 2 zł za każdy następny. Wysyłka następuje w ciągu trzech dni roboczych od dnia otrzymania przelewu na konto.