Jasne logo

ul. Nad Radunią 27
83-000 Pruszcz Gdański
tel. 58 301 72 57, 606 44 39 28
biuro@wydawnictwo-jasne.pl
 Antykwariat
 Aktualności

Zapraszamy na SPOTKANIE Z AUTORAMI książek o bliższej i dalszej historii Tczewa i kociewskiej okolicy - szczegóły w zaproszeniu.

Miłośnikom poezji polecamy dwa znowe zbiory: Izabeli Brandt - KAŻDY STRUMIEŃ SKŁADA SIĘ Z MAŁYCH ŁEZ oraz Zdzisława Drzewieckiego - CZTERDZIEŚCI CZTERY SYTUACJE INTYMNE z wojną w tle

Najnowsze opracowanie Krzysztofa Kowalkowskiego FRANCISZEK JÓZEF CHYLEWSKI - PILOT 300. DYWIZJONU BOMBOWEGO przybliża przedwojenne i wojenne losy jednego z mieszkańców Pomorza.

Antykwariat

Tu proponujemy do sprzedaży książki, które już przeszły przez ręce czytelników. Mimo to wszystkie są w dobrym stanie. Znajdują się tu pozycje z różnych dziedzin, niekoniecznie pokrywających się z profilem naszego wydawnictwa. Przy zakupie książek z antykwariatu za co najmniej 100 zł - opłata za całą przesyłkę tylko 10 zł :-)

Józef Kuśmierek, Uwaga! Człowiek, Warszawa, 1955
 
Format:A5
Liczba stron:116
ISBN:brak
Wydanie:drugie, okładka miękka
Cena:16 zł
Liczba sztuk:      

Opis:

Przebarwiona okładka, pieczątki biblioteczne.
Donn Kushner, Dar lutnika, Warszawa, 1987
 
Format:A5
Liczba stron:112 z ilustracjami
ISBN:83-10-09063-3
Wydanie:pierwsze, okładka twarda
Cena:6 zł
Liczba sztuk:      

Opis:

Poetycka, lecz nie pozbawiona lekkiego humoru opowieść o cudownym ptaku i jego wybawcy - wiejskim lutniku.
W baśniowej formie zawarta jest tu myśl o cenie płaconej za ukochanie tego, co nieosiągalne, i za marzenie o doskonałym pięknie.

(tekst z okładki)
Publikacje zawierają podatek VAT. Za przesyłkę priorytetową poleconą pobieramy opłatę 10 zł przy wysłaniu jednego woluminu + 2 zł za każdy następny. Wysyłka następuje w ciągu trzech dni roboczych od dnia otrzymania przelewu na konto.