Jasne logo

ul. Nad Radunią 27
83-000 Pruszcz Gdański
tel. 58 301 72 57, 606 44 39 28
biuro@wydawnictwo-jasne.pl
 Antykwariat
 Aktualności

Zapraszamy na SPOTKANIE Z AUTORAMI książek o bliższej i dalszej historii Tczewa i kociewskiej okolicy - szczegóły w zaproszeniu.

Miłośnikom poezji polecamy dwa znowe zbiory: Izabeli Brandt - KAŻDY STRUMIEŃ SKŁADA SIĘ Z MAŁYCH ŁEZ oraz Zdzisława Drzewieckiego - CZTERDZIEŚCI CZTERY SYTUACJE INTYMNE z wojną w tle

Najnowsze opracowanie Krzysztofa Kowalkowskiego FRANCISZEK JÓZEF CHYLEWSKI - PILOT 300. DYWIZJONU BOMBOWEGO przybliża przedwojenne i wojenne losy jednego z mieszkańców Pomorza.

Antykwariat

Tu proponujemy do sprzedaży książki, które już przeszły przez ręce czytelników. Mimo to wszystkie są w dobrym stanie. Znajdują się tu pozycje z różnych dziedzin, niekoniecznie pokrywających się z profilem naszego wydawnictwa. Przy zakupie książek z antykwariatu za co najmniej 100 zł - opłata za całą przesyłkę tylko 10 zł :-)

Jadwiga Kowalikowa, Urszula Żydek-Bednarczuk, Współczesna polszczyzna, Kraków, 1996
 
Format:A5
Liczba stron:416 z ilustracjami
ISBN:83-86399-20-1
Wydanie:pierwsze, oprawa twarda
Cena:6 zł
Liczba sztuk:      

Opis:

Stan bardzo dobry.
Robert Stiller, Pokaż język! Czyli rozróbki i opowieści o polszczyźnie oraz 111 innych językach, Kraków, 2001
 
Format:A5
Liczba stron:368
ISBN:83-88819-02-x
Wydanie:oprawa miękka
Cena:18 zł
Liczba sztuk:      

Opis:

Polszczyzna to świetny i przebogaty język, który rozkłada się i umiera, mordowany przez polityków i groszorobów, profesorów i belfrów, dziennikarzy i cwaniaczków z telewizji, tłumaczy i literatów oraz innych półanalfabetów i ćwierćinteligentów.

(tekst z okładki)
Publikacje zawierają podatek VAT. Za przesyłkę priorytetową poleconą pobieramy opłatę 10 zł przy wysłaniu jednego woluminu + 2 zł za każdy następny. Wysyłka następuje w ciągu trzech dni roboczych od dnia otrzymania przelewu na konto.